bestsellery, Książki

Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10

„Wyrok” Remigiusza Mroza jest tomem słynnej serii z Joanną Chyłką w roli głównej. Dobrze nam znane ze wcześniejszych części postaci powracają, by znów stanąć na sali sądowej i dowodzić niewinności swoich klientów.

Akcja powieści pt. „Wyrok. Joanna Chyłka. Tom 10, skupia się wokół osoby Kordiana Oryńskiego znanego wszystkim pod pseudonimem Zordon. Dzielny pomocnik Chyłki ma zastąpić ją w kancelarii Żelazny&McVay. Dostaje też swoją pierwszą sprawę. Ma bronić młodego chłopaka, który został oskarżony o niezwykle brutalne morderstwo swoich dwóch kolegów ze szkoły.

Czy Zordon odniesie sukces w swojej pierwszej sprawie?

Świeżo upieczony mecenas Kordian Oryński zostaje zmuszony przez Piotra Langera, do podjęcia się sprawy z góry skazanej na niepowodzenie. Sama Chyłka, pomimo swojego wielkiego doświadczenia nie wierzy w to, że obrona młodego mordercy może zakończyć się jego uniewinnieniem. Dowody bezsprzecznie wskazują na winę chłopaka, a on sam nie ułatwia procesu swojej obrony. Nie ma alibi na czas zbrodni, które mogłoby udowodnić jego niewinność. Dodatkowo plącze się w zeznaniach, co utwierdza wszystkich w przekonaniu o jego winie. Tylko Zordon, młody idealista wierzy w jego niewinność i postanawiam zrobić wszystko, by to udowodnić. Jak się skończy ta sprawa? Czy Zordonowi uda się dowieść niewinności klienta?

Miłość i Tajemnica

Silną chemię między Chyłką a Zordonem mogliśmy wyczuć już na kartach pierwszego tomu. Teraz będzie jeszcze goręcej i intensywniej! Jeśli jesteście ciekawi czy bohaterom uda się w końcu być razem, koniecznie sięgnijcie po książkę! Dodatkowo dla wszystkich fanów tajemnic dodajmy, że sposób, w jaki zostali zabici uczniowie jednej z warszawskich szkół, jest niezwykle zbliżony do modus operadni innego słynnego mordercy zwanego Sadystą z Mokotowa! Co to może znaczyć?

Genialna seria dla wielbicieli thrillerów, rozgrywających się na sali sądowej!

Seria książek opowiadających o losach nieustępliwej i twardej Pani mecenas Joannie Chyłce podbiła serca czytelników w całej Polsce. Docenili ją nawet twórcy filmowi, kręcą na jej podstawie świetny serial z Magdaleną Cielecką, w roli tytułowej Chyłki i Filipem Pawłakiem jako Zordonem. Już niedługo możemy spodziewać się kolejnego sezonu!

„Wyrok” to książka trzymająca w niezwykłym napięciu. Nie zabraknie w niej charakterystycznego dla tej serii poczucia humoru i niespodziewanych zwrotów akcji! Powieść Remigiusza Mroza wciąga od pierwszych stron. Tępo jest zawrotne i sprawia, że czytelnik pochłania tę pozycję jednym tchem! Stanowi ona doskonałą propozycję dla wszystkich fanów thrillerów sądowych oraz miłośników zaskakujących zakończeń!